قیمت تور کشور مجارستان

کشور مجارستان با تاریخ و فرهنگ چند هزار ساله یکی از زیباترین و دیدنی ترین کشورهای جهان است. این کشور زیبا در اروپای مرکزی قرار گرفته و با کشورهای اتریش، اسلواکی، اوکراین، رومانی، صربستان و کرواسی محصور شده است. مرکز این کشور بوداپست یکی از زیباترین پایتخت های جهان است. رودخانه طولانی به نام‌های دانوب و تیسا کشور را به سه بخش تقسیم می‌کند.

کشور مجارستان علیرغم اندازه کوچکی که دارد دارای مکان های دیدنی بیشمار و ثبت شده در میراث جهانی یونسکو است. این کشور دومین دریاچه بزرگ حرارتی جهان دریاچه هویز و بزرگترین دریاچه در اروپای مرکزی یعنی دریاچه بالاتون و بزرگترین چمنزارهای طبیعی را در اروپا دارا می باشد.

لطفاً برای مشاهده جزئیات قیمت تور مجارستان روی پکیج های زیر کلیک کنید.

تور بوداپست کشور مجارستان ویژه مهر ماه ۹۹

تور اقتصادی بوداپست مجارستان بهار 1400

مدت اقامت 3 شب و 4 روز

شروع قیمت از 585€+نرخ هواپیما

آیکون هواپیما ترکیش ایرلاین

هتل 3 ستاره مرکز شهر

هزینه های سفر به مجارستان

هزینه های سفر به مجارستان برای کسانی که به عنوان توریست قصد بازدید و زندگی موقت در این کشور را دارند به طور کامل و دقیق قابل تعیین نیست. هزینه های سفر به کشور مجارستان برای یک توریست بستگی به سبک زندگی، عادات سفر و گردش، غذا و غیره دارد و از فردی به فرد دیگر متغیر می باشد.

هزینه های سفر به مجارستان در این مطلب به دو شکل حداقل و حداکثر هزینه ای که باید در نظر داشته باشید بیان شده اند. این اطلاعات از سایت های معتبر دنیا مانند Numbeo جمع آوری شده اند که هر سال هزاران توریست و کسانی که در این کشور اقامت دارند قیمت ها را وارد می کنند و مقادیر حداقل، حداکثر و میانگین هزینه ها برای زندگی در کشوری مثل مجارستان مشخص می شود.

حداقل و حداکثر هزینه اقامت به ازای هر شب: اقامت در هتل یا هر اقامتگاه دیگری بسته به میزان خدمات و سرویس دهی، لوکس بودن و موقعیت هزینه های متفاوتی برای هر شب اقامت دارد. معمولا برای اقامت در یک هاستل 2 ستاره باید به ازای هر شب 23 یورو پرداخت نمایید اما برای اقامت در یک هتل 5 ستاره لوکس و مجلل شبی 350 یورو نیاز است.

حداقل و حداکثر هزینه هر وعده غذا: حداقل هزینه خورد و خوراک در یک رستوران ارزان برای هر نفر 3.2 یورو و حداکثر 8 یورو می باشد. اما در یک رستوران سطح متوسط برای دو نفر و هر 3 وعده حداقل باید 19 یورو و حداکثر 40.8 یورو پرداخت نمایید. به عنوان مثال خرید استیک گوشت حداقل 4.7 یورو و حداکثر 9.5 یورو هزینه دارد و این مقدار برای خرید فیله مرغ حداقل 2.7 یورو و حداکثر 5 یورو می باشد. خرید پیتزا نیز حداقل 6 و حداکثر 10 یورو هزینه دارد.

حداقل و حداکثر هزینه حمل و نقل: هزینه های حمل و نقل بستگی به نوع انتخاب شما خواهد داشت. می توانید از بلیط های تک مسیره حمل و نقل عمومی استفاده کنید که حداقل 0.8 یورو و حداکثر 1.2 یورو هزینه دارد. یا اینکه بلیط ماهانه حمل و نقل تهیه کنید و از آن برای حمل و نقل عمومی یا تاکسی استفاده کنید که در این صورت حداقل 18 و حداکثر حدود 28 یورو باید هزینه کنید که مقرون به صرفه ترین روش می باشد. تعرفه هر کیلومتر تاکسی حداقل 0.7 یورو و حداکثر 1.2 یورو می باشد. برای تاکسی دربست نیز به ازای هر ساعت انتظار حداقل 10.6 یورو و 13.5 یورو باید پرداخت نمایید.

حداقل و حداکثر هزینه تفریح و گردش: هزینه های تفریح و گردش نیز بسته به نوع آن متغیر است. عضویت در باشگاه بدنسازی و تناسب اندام حداقل 16.3 یورو و حداکثر 41 یورو در ماه هزینه دارد. هزینه 1 ساعت بازی تنیس در سالن های ورزشی حداقل 5.5 و حداکثر 11 یورو است. تعرفه خرید هر بلیط سینما نیز حداقل 3.8 یورو و حداکثر 6.2 یورو است.