تور کشور سوئیس

کشور سوئیس با 8 میلیون جمعیت، یکی از زیباترین کشورهای اروپا است که در عین کوچک بودن شگفت انگیز ترین مناظر طبیعی را در خود جای داده است. این کشور کوچک در اروپای غربی واقع شده و توسط سه کشور آلمان، ایتالیا و فرانسه محصور شده است. قله های پوشیده از برف کوه های آلپ، دریاچه های درخشان آبی ،دره های زمردی، یخچالهای طبیعی، سوئیس را به کشوری با زیبایی افسانه ای تبدیل کرده است. شهر لوزان در سواحل دریاچه ژنو با چشم اندازهای بی انتهای کوه های آلپ، موزه‌ها و گالری‌های عالی، ساختمان‌های تاریخی، و جشنواره های مشهور موسیقی، شهر قدیمی قرون وسطایی برن، با برج ساعت چند صد ساله و پارک خرس های دوست داشتنی، دریاچه ژنو بزرگترین دریاچه اروپا با تفرجگاه ها، پارک ها و باغ ها، سنت موریتز از مقصدهای کوهستانی برتر جهان با یخچالهای طبیعی، دریاچه های زلال، آبشار حیرت انگیز راین، پارک ملی سوئیس با بیش از 5000 گونه از حیوانات وحشی ،دریاچه ها و طبیعت خیال انگیز، همه تنها بخشی از زیبایی های این کشور دوست داشتنی و زیبا هستند.

برای مشاهده قیمت تور سوئیس روی هر کدام از پکیج های ارزان (اقتصادی)، ویژه و لاکچری کلیک کنید.

قیمت تور اقتصادی زوریخ سوئیس زمستان ۹۹

تور اقتصادی زوریخ سوئیس بهار 1400

مدت اقامت 3 شب و 4 روز

شروع قیمت از 580€+نرخ هواپیما

آیکون هواپیما پگاسوس

هتل 3 ستاره مرکز شهر

تور ویژه زوریخ سوئیس زمستان ۹۹

تور ویژه زوریخ سوئیس بهار 1400

مدت اقامت 4 شب و 5 روز

شروع قیمت از 790€+نرخ هواپیما

آیکون هواپیما آسترین ایرلاین

هتل 4 ستاره مرکز شهر

تور لاکچری زوریخ سوئیس

تور لاکچری زوریخ سوئیس بهار 1400

مدت اقامت 7 شب و 8 روز

شروع قیمت از 1030€+نرخ هواپیما

آیکون هواپیما قطر ایرلاین

هتل 5 ستاره مرکز شهر

تور لاکچری زوریخ زمستان ۹۹

تور لاکچری زوریخ بهار 1400

مدت اقامت 6 شب و 7 روز

شروع قیمت از 1270€+نرخ هواپیما

آیکون هواپیما قطر ایرلاین

هتل 5 ستاره مرکز شهر

میانگین هزینه ها در سفر به سوئیس

هزینه های سفر به سوئیس مثل سفر به هر کشور خارجی بستگی زیادی به سبک زندگی هر فرد، عادات رفتاری و هدف و نیت اصلی سفر بستگی دارد و مقدار ثابت و تعیین شده ای ندارد. به طور کلی نیز هزینه های سفر به کشور سوئیس و اقامت و زندگی در آن کشور به عنوان یک توریست به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. توجه داشته باشید که هزینه ها در سوئیس بسیار بالاتر از سایر کشورهای اروپایی است چون در رده کشورهای لوکس قرار دارد. در این مطلب قصد داریم به مهمترین فاکتورهای تأثیرگذار در هزینه ها بپردازیم:

حداقل و حداکثر هزینه اقامت به ازای هر شب: برای اینکه یک هتل یا اقامتگاه در کشور سوئیس رزرو کنید بسته به امکانات و درجه کیفیت و حتی نوع شهر قیمت متفاوتی باید بپردازید. معمولا قیمت ها از شبی 60 یورو در هاستل های معمولی شروع می شود. هتل های 3 ستاره معمولا شبی 300 یورو هستند ولی رزرو اقامت در هتل های 5 ستاره از نوع لاکچری که گاهی اوقات به 5 ستاره پلاس معروف هستند به شبی 1600 یورو نیز می رسد.

حداقل و حداکثر هزینه هر وعده غذا: حداقل هزینه ای که باید بابت خورد و خوراک در یک رستوران ارزان قیمت پرداخت کنید، به ازای هر نفر در هر وعده حداقل 13.5 یورو و حداکثر 31.5 یورو است. در یک رستوران سطح متوسط برای 2 نفر به ازای 3 وعده حداقل باید 67.5 و حداکثر 135 یورو پرداخت کنید. هزینه خرید استیک گوشت حدود 44 یورو و خرید فیله مرغ در رستوران حدود 23 یورو است.

حداقل و حداکثر هزینه حمل و نقل: هزینه های حمل و نقل بستگی به نوع انتخابی توسط شما دارد. برای استفاده از سرویس حمل و نقل عمومی و خرید بلیط تک نفره باید به ازای هر نفر حداقل 2.5 و حداکثر 4.5 یورو بپردازید. هزینه خرید بلیط ماهانه حداقل 58.5 و حداکثر 108 یورو است که با این کار در هزینه های خود صرفه جویی زیادی کرده اید، ضمن اینکه قابل استفاده برای تاکسی و سرویس حمل و نقل عمومی نیز هست. تعرفه هر کیلومتر تاکسی 2.7 و حداکثر 4 یورو است. برای کرایه تاکسی دربست نیز به ازای هر ساعت حداقل 48 و حداکثر 72 یورو باید بپردازید.

حداقل و حداکثر هزینه تفریح و گردش: هزینه های گردش و تفریح نیز بستگی به نوع آن دارد. به عنوان مثال برای عضویت در باشگاه ورزشی و تناسب اندام برای هر فرد بالغ باید حداقل 44 و حداکثر 131.2 یورو بپردازید. تعرفه هر بلیط سینما نیز حداقل 15 و حداکثر 20 یورو است. هزینه بلیط بازدید از موزه نیز حداقل 20 و حداکثر 40 یورو است.