قیمت تور هلند

هلند بهشتی زیبا، دارای گستره وسیعی از دریاچه ها، رودخانه ها و کانال های آبی است. این کشور در شمال غربی اروپا واقع شده، کشوری بسیار کم ارتفاع و مسطح است. دریای شمال که در شمال غربی هلند واقع شده است بیانگر جمله معروف هلندی هاست که خدا زمین را ساخت اما هلندی ها هلند را ساختند. چرا که این دریا اگر سد سازی ها و کانال کشی ها در این کشور نبود،تا الان کل کشور را در خود غرق کرده بود.

اگر به سفر و دیدن شگفتی های جهان علاقه مندید اما قیمت های بالای ارز مانعی برای شما می باشد، با هلدینگ بلوتریپ همراه باشید تا بهترین تور ارزان به اروپا را به شما پیشنهاد دهیم.

تور اقتصادی آمستردام کشور هلند

تور اقتصادی آمستردام کشور هلند بهار 1400

مدت اقامت 3 شب و 4 روز

شروع قیمت از 530€+نرخ هواپیما

آیکون هواپیما ایران ایر

هتل 3 ستاره مرکز شهر

تور ویژه آمستردام کشور هلند

تور ویژه آمستردام کشور هلند بهار 1400

مدت اقامت 6 شب و 7 روز

شروع قیمت از 690€+نرخ هواپیما

آیکون هواپیما آسترین ایرلاین

هتل 4 ستاره

تور لاکچری آمستردام کشور هلند

تور لاکچری آمستردام کشور هلند بهار 1400

مدت اقامت 7 شب و 8 روز

شروع قیمت از 880€+نرخ هواپیما

آیکون هواپیما قطر ایر لاین

هتل 5 ستاره مرکز شهر

هزینه هر روز اقامت در هلند

هزینه های سفر به هلند برای یک توریست بستگی به فاکتورهای زیادی دارد که از جمله آنها می توان به سفر در مواقع Low Season یا High Season، انتخاب ها و عادات فردی، سبک زندگی و غیره اشاره کرد. اطلاع داشتن از هزینه های سفر به شما کمک می کند تا برنامه ریزی مالی درستی داشته باشید. هر فصلی در کشور هلند ویژگی های خاص خود را دارد اما توصیه می کنیم برای دیدن گل های هلندی سفر خود را به ماه آوریل و می موکول کنید هر چند در ماه های جولای و آگوست مسافران بیشتری به آنجا می روند. در ادامه به هزینه های سفر به هلند برای یک توریست اشاره می کنیم که به دو صورت حداقل و حداکثر بیان شده اند.

حداقل و حداکثر هزینه اقامت به ازای هر شب به یورو: هزینه هر شب اقامت در یک هتل 1 ستاره برای هر نفر 36 تا 43 یورو می باشد اما اگر هتل های لاکچری و لوکس (4 و 5 ستاره) را انتخاب کنید هزینه هر شب اقامت بین 86 تا 187 یورو خواهد بود. هاستل ها اقامتگاه هایی هستند که قیمت های مناسبتری دارند و اتاق های آن به دو دسته (خوابگاهی یا همان مشترک و شخصی) تقسیم بندی می شود. اتاق های خوابگاهی هاستل ها حداقل شبی 24 یورو و حداکثر 40 یورو می باشند و اتاق های شخصی بسته به نوع امکانات مشابه هتل ها خواهند بود. خانه های شخصی نیز بسته به نوع شهر و مکان و دسترسی به مکان های خرید و گردشگری حداقل شبی 25 و حداکثر 80 یورو هستند.

حداقل و حداکثر هزینه هر وعده غذا: هر وعده غذا برای یک نفر در رستوران ارزان حداقل 9 و حداکثر 25 یورو است. برای دو نفر در یک رستوران سطح متوسط نیز باید بابت هر وعده حداقل 45 و حداکثر 100 یورو پرداخت کنید. به عنوان مثال برای سفارش دادن پیتزا باید 20 یورو بپردازید اما برای خرید یک ساندویچ همراه با نوشیدنی باید 8 یورو پرداخت نمایید. خرید غذای هلندی بیتربالن نیز 6.5 یورو، استروپ وافل غذای معروف دیگری از کشور هلند است که برای سفارش آن باید 4 یورو پرداخت کرد.

حداقل و حداکثر هزینه حمل و نقل: برای حمل و نقل می توانید از دوچرخه استفاده کنید که در هلند بسیار زیاد اتفاق می افتد که هزینه آن 15 یورو خواهید بود. بسته به سلیقه شخصی می توان از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمود که هزینه بلیط یک طرفه آن حداقل 2 و حداکثر 4 یورو است یا اینکه بلیط ماهانه خریداری نمایید که حداقل هزینه آن 55 و حداکثر 135 یورو. تعرفه هر کیلومتر تاکسی نیز حداقل 2 و حداکثر 3 یورو خواهد بود که در حالت دربست باید به ازای هر 1 ساعت توقف در مسیر، حداقل 22 و حداکثر 45 یورو پرداخت کنید.

حداقل و حداکثر هزینه تفریح و گردش: تفریح و گردش بستگی به سلیقه و عادت شخصی افراد می تواند بسیار متنوع باشد و روی هزینه های سفر به هلند تأثیر زیادی بگذارد. به عنوان مثال هزینه عضویت ماهانه در باشگاه بدنسازی حداقل 19 و حداکثر 55 یورو. هزینه اجاره میز تنیس برای یک ساعت حداقل 15 و حداکثر 30 یورو خواهد بود. تعرفه بلیط سینما هم حداقل 10 و حداکثر 15 یورو، مکان های گردشگری ورودی های متفاوتی دارند مثل خانه آنه فرانک 10 یورو، موزه ریجکس 19 یورو، باغ های کوکنهوف 18 یورو و غیره.