قیمت تور اتریش

کشور اتریش نماینده دموکراسی و یکی از ثروتمندترین و شادترین کشورهایی است که در قلب اروپا واقع شده است. این کشور، برای سالهای متوالی یکی از بهترین کشورها با بالاترین شاخص کیفیت زندگی و رضایت مردم است.

سالزبورگ، زادگاه موتزارت وشهر کلیساهای زیبا و قلعه هایی تاریخی ،کوههای آلپ مکانی پرطرفدار برای اسکی بازان و کوهنوردان با مناظر چشم نواز خیره‌کننده، هوای ناب کوهستانی و استراحتگاه های بی نظیر زمستانی تنها بخش هایی ناچیز از زیبایی های بی انتهای این کشور است.

ما برای قیمت تور اتریش سه نوع پکیج ارزان (اقتصادی)، ویژه و لاکچری ارائه می دهیم که برای مشاهده جزئیات، میتوانید روی هرکدام کلیک کنید.

تور وین اتریش آذر ماه ۹۹

تور وین اتریش بهار 1400

مدت اقامت 6 شب و 7 روز

شروع قیمت از 688€+نرخ هواپیما

آیکون هواپیما آسترین ایرلاین

هتل 4 ستاره مرکز شهر

تور وین کشور اتریش ویژه مهر ماه ۹۹

تور وین کشور اتریش ویژه بهار 1400

مدت اقامت 5 شب و 6 روز

شروع قیمت از 795€+نرخ هواپیما

آیکون هواپیما قطر ایرلاین

هتل 4 ستاره مرکز شهر

تور لاکچری وین کشور اتریش پاییز ۹۹

تور لاکچری وین کشور اتریش بهار 1400

مدت اقامت 8 شب و 9 روز

شروع قیمت از 1270€+نرخ هواپیما

آیکون هواپیما قطر ایرلاین

هتل 5 ستاره مرکز شهر

هزینه سفر به اتریش

هزینه های سفر به اتریش یکی از سؤالات و دغدغه های ذهنی توریست های ایرانی است. اتریش یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای مسافرت است که در تمام طول سال جاذبه های گردشگری خاص خود را دارد، از قدم زنی و پیاده روی در فصل تابستان و لذت بردن از سرسبزی طبیعت بکر تا اسکی سواری کوهستان در فصل زمستان. در این مطلب قصد داریم به هزینه های سفر به اتریش بپردازیم تا بدانید به طور میانگین در هر روز چقدر باید هزینه پرداخت کنید. البته دقت داشته باشید که این مبالغ برحسب سبک زندگی، عادات رفتاری و فصل سفر و سایر عوامل متغیر است به همین دلیل کمترین و بیشترین مبلغ ممکن را ذکر کرده ایم تا میانگینی از آن را داشته باشید.

حداقل و حداکثر هزینه اقامت به ازای هر شب به یورو: بسته به نوع مکان اقامتی و شهر محل اقامت متفاوت است. اما به طور کلی برای هتل های یک ستاره مثل مهمانخانه ها و هاستل های ارزان حداقل باید شبی 46 تا 55 یورو بپردازید. اما حداکثر هزینه اقامت شما زمانی است که هتل های 4 یا 5 ستاره لوکس و لاکچری را انتخاب کنید. در چنین شرایطی باید حداکثر شبی 135 تا 252 یورو بپردازید.

حداقل و حداکثر هزینه هر وعده غذا به یورو: حداقل هزینه خورد و خوراک در یک رستوران ارزان برای هر نفر 8 یورو و حداکثر 15 یورو است. در یک رستوران سطح متوسط، برای سه وعده و دو نفر باید حداقل 40 و حداکثر 75 یورو هزینه کرد. در رستوران های لاکچری مثل مک دونالد نیز هر وعده برای هر نفر حداقل 7 و حداکثر 8 یورو است. برخی غذاها در اتریش تقریبا قیمت مشخصی دارند مثل سوپ حدوداً 4 یورو، پاستا 8 یورو، پیتزا دو نفره 16، استرودل همراه با نوشیدنی 19 و کباب برای دو نفر 8 یورو است.

حداقل و حداکثر هزینه حمل و نقل به یورو: حمل و نقل هم بر روی هزینه های سفر به اتریش تأثیر می گذارد. به عنوان مثال اگر از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید هر بلیط تک سفره حداقل 2.2 و حداکثر 2.8 یورو باید بپردازید. اما می توانید با خرید بلیط ماهانه در هزینه های خود صرفه جویی کرده و حتی از آن برای تاکسی نیز استفاده نمایید. حداقل هزینه خرید آن 30 و حداکثر 55 یورو است. تعرفه هر کیلومتر تاکسی نیز 1.2 و حداکثر 2 یورو است، همچنین بابت هر ساعت انتظار تاکسی دربست نیز باید حداقل 24 و حداکثر 30 یورو بپردازید.

حداقل و حداکثر هزینه تفریح و گردش به یورو: تفریح و گردش نیز بسته به نوع آن هزینه متفاوتی دارد. به عنوان مثال برای افراد بزرگسال، هزینه عضویت ماهانه در باشگاه بدنسازی و تناسب اندام حداقل 20 یورو و حداکثر 60 یورو است. اجاره زمین تنیس برای 1 ساعت در آخر هفته حداقل 15 و حداکثر 25 یورو است. هزینه هر بلیط سینما نیز حداقل 9 و حداکثر 15 یورو خواهد بود.