پکیج های تور فرانسه

پاریس پایتخت کشور فرانسه یکی از بزرگترین، زیباترین و عاشقانه ترین شهر های اروپا است. این شهر زیبا در شمال فرانسه و در کنار رودخانه سین واقع شده است. این شهر با ۴۵ میلیون گردشگر در سال یکی از محبوب ترین مقاصد توریستی جهان است. پاریس را شهر نور می نامند و مکانی برای بهترین و لوکس ترین طراحان لوازم آرایشی مانند شانل، ویتون، لانکوم است. این شهر دارای بیشترین تعداد رستوران ها در جهان، خوشمزه ترین غذاها و نشانه‌های نمادین جهانی مانند برج ایفل، کلیسای جامع نوتردام و موزه لوور است. پاریس شهری که قلب میلیونها نفر در سراسر جهان را به خود جلب میکند. خیابانهای سنگ فرش شده تزیین شده با کافه ها و بناهای تاریخی و شکوهمند شما را در رویای تمام نشدنی غرق می کند. اگر به دنبال خوشمزه ترین غذاهای بین المللی، تماشای هنر کلاسیک یا معماری تاریخی هستید، این شهر همه را در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت تور فرانسه دلایل مختلفی ازجمله مدت اقامت و هتل متفاوت است و در سه دسته بندی ارزان (اقتصادی)، ویژه و لاکچری قرار می گیرند، لطفاً برای مشاهده جزئیات پکیج های مختلف روی هرکدام کلیک کنید.

تور فرانسه (پاریس) ویژه آبان ۹۹

تور اقتصادی پاریس بهار 1400

مدت اقامت 3 شب و 4 روز

شروع قیمت از 550€+نرخ هواپیما

آیکون هواپیما ایران ایر

هتل 2 ستاره مرکز شهر

تور اقتصادی پاریس پاییز

تور اقتصادی پاریس بهار 1400

مدت اقامت 3 شب و 4 روز

شروع قیمت از 585€+نرخ هواپیما

آیکون هواپیما ایران ایر

هتل 3 ستاره مرکز شهر

قیمت تور لاکچری پاریس

تور لاکچری پاریس بهار 1400

مدت اقامت 8 شب و 9 روز

شروع قیمت از 1090€+نرخ هواپیما

آیکون هواپیما قطر ایرلاین

هتل 5 ستاره مرکز شهر

هزینه های روزانه سفر در فرانسه

هزینه های سفر به فرانسه همیشه برای کسانی که با اهداف توریستی به این کشور جذاب و دوست داشتنی سفر می کنند جای سؤال بوده است. و این بستگی زیادی به سبک زندگی، عادات رفتاری و قصد و هدف فرد از سفر دارد. ضمنا برای مشخص کردن این هزینه ها باید از منابع بسیار معتبر کمک بگیرید تا برآورد دقیقی داشته باشید. در این مطلب قصد داریم به مهمترین هزینه های سفر به فرانسه که یک توریست باید در نظر بگیرد بپردازیم:

حداقل و حداکثر هزینه اقامت به ازای هر شب: برای اقامت در یک هتل یا اقامتگاه در کشور فرانسه بسته به سطح و امکانات و اینکه در شهر پاریس قرار داشته باشد یا شهرهای اطراف آن هزینه های متفاوتی خواهید پرداخت. حداقل هزینه اقامت به ازای هر شب در ارزانترین مکان اقامتی زیر 60 یورو باید پرداخت خواهید کرد اما در گرانترین هتل ها که سلطنتی و مجلل هستند باید حدودا شبی 450 یورو در پاریس و حدود 300 یورو در سایر شهرها هزینه بدهید.

حداقل و حداکثر هزینه هر وعده غذا: حداقل هزینه خورد و خوراک در یک رستوران ارزان برای هر نفر برای هر وعده 13.5 یورو و حداکثر 20 یورو است. در یک رستوران سطح متوسط هزینه هر وعده غذایی برای 2 نفر و 3 وعده حداقل 35 یورو و حداکثر 80 یورو است. به عنوان مثال ساندویچ بین 6 تا 8، پیتزا بین 7.5 تا 13 و گوشت گاو کباب شده بین 16 تا 18 یورو است.

حداقل و حداکثر هزینه حمل و نقل: هزینه های حمل و نقل بستگی به نوع انتخاب شما دارد. در صورتی که بخواهید از سرویس حمل و نقل عمومی استفاده کنید حداقل به ازای هر نفر باید 1.4 یورو و حداکثر 2 یورو بابت تهیه بلیط یک طرفه پرداخت کنید. اما می توانید با خرید بلیط های ماهانه نیز در هزینه های خود صرفه جویی کنید که حداقل 30.4 و حداکثر 75.2 یورو باید پرداخت شود و از آن می توان برای حمل و نقل عمومی و تاکسی استفاده کرد. حمل و نقل با تاکسی نیز حداقل 1.5 و حداکثر 2 یورو بابت هر کیلومتر هزینه دارد. اگر هم تاکسی دربست بگیرید هر ساعت انتظار حداقل 22.2 و حداکثر 40 یورو هزینه خواهد داشت.

حداقل و حداکثر هزینه تفریح و گردش: هزینه های تفریح و گردش نیز بسته به نوع آن متغیر است. مثلا هزینه عضویت ماهانه در باشگاه تناسب اندام برای هر فرد بالغ حداقل 20 و حداکثر 50 یورو اسن. تعرفه هر بلیط سینما نیز حداقل 8 و حداکثر 13 یورو است.