9 جاذبه گردشگری و توریستی کشور اتریش

9 جاذبه گردشگری و توریستی کشور اتریش

اتریش گردی هم فال است و هم تماشا! جاذبه های گردشگری اتریش یکم عجیب و غریب هستند! شاید در ابتدا فکر کنید هر چیزی سر جای خود قرار ندارد اما این هم بخشی از جذابیت این کشور است!

1- از وین شروع کنیم!

جاذبه های گردشگری اتریش یک طرف و پایتخت این کشور طرف دیگر! مردم اتریش آلمانی زبان هستند، پس اگر زبان آلمانی بلد باشید، با شما رفیق می شوند و همه چیز جور است تا کیف کنید! وین یک شهر غرق در تاریخ است. این شهر در گذشته مربوط به امپراتوری خاندان هابسبورگ بوده است و به نوبه خود منطقه مهم اروپای مرکزی محسوب می شود. به سراغ کاخ های جذاب این شهر بروید، در پارک های مجلل از خود عکس بگیرید و کمی در خیابان های خوش رنگ و آب شهر وین قدم بزنید. خیابان اینر اشتات یکی از بهترین مکان هایی است که می توانید ساندویچ خیابانی مشهور اتریشی را میل کنید!

شهر وین

شهر وین

 

2- قلعه گردی در اتریش

یک سرچ ساده در گوگل، تصاویری از قلعه های عجیب و غریب اتریش را به شما نشان می دهد. این قلعه مشهور به قلعه قرون وسطایی اتریش است. این قلعه روی صخره مرتفعی قرار دارد. وقتی در میان دشت های آلپ جولیان و آلپ شرقی قدم می زنید بازدید از این قلعه برای شما دلچسب تر خواهد شد.

14 دروازه وجود دارد که برای رسیدن به قلعه باید پشت سر بگذارید. این قلعه در کتب داستانی مشهور به قلعه افسانه ای بوده است و در داستان معروف زیبای خفته از آن یاد شده است.

قلعه قرون وسطایی اتریش

قلعه قرون وسطایی اتریش

 

3- تجربه هیجان در گروس گلوکنر

جاذبه های گردشگری اتریش یکی دو تا نیستند و ما اینجا، هیجان انگیزترین ها را معرفی می کنیم. گروس گلوکنر تلفظ سختی دارد اما یکی از بلندترین کوه های اتریش است به طوری که از آن بالا انگار همه مشکل های دنیا حل شده است و همه چیز در زیباترین حالت خود نشان داده می شود. این کوه ها در ایالت تیرول قرار دارد. جاده کوهستانی پیش روی شما قرار می گیرد، باید از گردنه های عجیب و غریب عبور کنید و به چشم اندازی که انتظارش را میکشید، برسید!

کوهستان گروس گلوکنر اتریش

کوهستان گروس گلوکنر

4- تفریحگاه های زمستانی اتریش

آلپباخ یکی از جاذبه های گردشگری اتریش محسوب می شود که منظره ای بسیار دل انگیز دارد. این شهر در بخش غرب اتریش قرار دارد و در دل ارتفاعات آلپ واقع شده است. اگر تابستان باشد، زمین پر از گل های آلاله است و اگر زمستان باشد مسیر اسکی بیش از 145 کیلومتری پیش روی شما قرار می گیرد. این منطقه پر از کلبه های چوبی است که برای افراد علاقمند به تاریخ گزینه جذابی خواه بود.

زمستان آلپباخ اتریش

زمستان آلپباخ اتریش

 

5- روستاگردی در اتریش

مگر می شود از کلبه های چوبی روستایی در جاذبه های گردشگری اتریش غافل شد؟ میخانه های سنتی که هنوز هم ساختار قبل خود را حفظ کرده اند. فینبرگ یکی از شهرهای کوچک روستایی در اتریش است. زمستان ها این شهر پوشیده از برف است. اگر تابستان را انتخاب کنید از قله های سرسبز این منطقه روستایی لذت می برید. تله کابین مشهور روستا را از دست ندهید و اگر به اسکی علاقه دارید، از پیست اسکی مایرهوف استفاده کنید.

 

6- کارناوال مشهور اتریش

حتما نام کارناوال شیمی لوفن به گوشتان رسیده است. این کارناوال هر 4 سال در منطقه ایسمت برگزار می شود و برای کسانی که اهل طبیعت گردی هستند گزینه خوبی محسوب می شود. ایمست یک شهر کوچک در قلب تیرول غربی است. این شهر در دل دره مرکز رودخانه IN قرار دارد. این کارناوال مربوط به روزهای گرم سال است به طوری که کوهنوردان زیادی به طبیعت “ایمست” می کشاند.

 

7- تفریحات و جاذبه های گردشگری اتریش

جاذبه های گردشگری اتریش در کرانه دریاچه زل انتظار شما را می کشد. زل ام سی منطقه ای عجیب است. این منطقه در رشته کوه های هوهه قرار دارد. شامل یک سری ارتفاعات خاص است و قله های برفی گسترده ای را در دل خود جای داده است. هر ساله در این منطقه قایق سواری و دوچرخه سواری به صورت مسابقه ای بسیار دیده می شود. تجربه فراموش نشدنی در این بخش وجود دارد به طور کلی اقامت در کلبه های ییلاقی در اتریش بسیار گسترده هستند و گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند.

 

8- شهر موندسی

موندسی از شهرهای رویایی و از بهترین جاذبه های گردشگری اتریش محسوب می شود. این منطقه برای فیلم سازان گزینه بسیار جالبی است. لوکیشن منطقه بی نظیر است و آوای موسیقی طبیعت به گوش میرسد. کلیسایی در این بخش وجود دارد که برای بازدید بی نظیر است. اگر قصد بازدید از تاریخی ترین جاذبه های گردشگری اتریش را دارید سری به این منطقه بزنید.

شهر موندسی

شهر موندسی

 

9- در کوچه پس کوچه های فلم کرش قدم بزنید!

آمیزه از میراث سوئیسی در کوچه پس کوچه های فلد کرش دیده می شود. این منطقه معروف ترین خیابان های این شهر را به خود اختصاص داده است.

قلعه شاتنبرگ نیز در این بخش وجود دارد و فضایی عجیب و غریب و کمی خوفناک دارد. جاذبه های گردشگری اتریش را با دوربین عکاسی خود به تصویر بکشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.